Virago s.r.o.
 č.p. 284
 68771 Komňa
 Czech Republic

 +420 774 510 376
 +420 571 165 345

 

Zámečnické práce

Zabýváme se strojní a stavební zámečnickou výrobou z různých kovových i nekovových materiálů. Při práci slučujeme zkušenosti, řemeslnou zručnost, inteligenci a použití moderních technologií. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Naše služby mají vysokou kvalitu. Dle potřeb a přání klienta zpracováváme:

- ocel, nerez, hliník

- dřevěné materiály, plasty, guma

Zhotovujeme nejrůznější konstrukce jako jsou: zábradlí, mříže, přístřešky, stavební konstrukce, posuvné brány s pohonem, schodiště, apod.

 

Pískování, tryskání

Technologii tryskání lze využít na různé typy materiálů. Tryskání či pískování je užíváno pro dosažení vynikajícího výsledku při odstraňování nánosu nečistot, rzi, mastnoty, okují, starých nátěrů a jiného nesoudržného materiálu, přičemž je dosaženo velmi kvalitního očištění povrchu, jak kovových, tak kamenných, dřevěných nebo zděných konstrukcí a povrchů.
 
Tryskání či pískování tedy není omezeno jen na sanaci ocelových konstrukcí, ale je také využíváno pro odstranění nesoudržného materiálu před sanací a reprofilací betonových a jiných stavebních konstrukcí ze dřeva, kamene, či cihel. 
 
Nabízíme tryskání a renovaci povrchů jako jsou například ocelové stavební konstrukce, zábradlí, mříže, zdivo, kamenné stavby apod.
 
Informace rádi poskytneme na telefonu 774510376.